Випуск учнів 9-х класів в Українській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

15 червня 2018 року в нашому навчальному закладі відбувся випуск учнів 9-А (класний керівник Бруснікіна Марина Володимирівна) та 9-Б (Таначьова Наталія Віталіївна) класів.
Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки свідоцтво про базову загальну середню освіту – перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня протягом усіх 9-ти шкільних років.
І ось вони на урочистій лінійці з щирими усмішками трохи розгублені, але щасливі! Для когось це кінець шкільного життя, а когось чекають два важких і відповідальних роки навчання в стінах рідного навчального закладу. З особливим хвилюванням приймали випускники вітання від директора школи, класних керівників, батьків
«Дорогі дев’ятикласники, педагоги, та батьки, я щиро вітаю вас із закінченням основної школи. Ви пройшли шлях від перших букв у букварі до перших законів життя. Я впевнена, що знання, набуті у школі, стануть для вас основою у виборі подальшого життєвого шляху, де буде безліч перешкод, важливих рішень, переживань. Головне – вірити в себе, слухати своє серце і обрати ту стежину в житті, яка вам буде до вподоби. Все в цьому житті залежить від вас, не зупиняйтеся на досягнутому і хай ваші мрії стають реальністю», – сказала у вітальному слові директор школи Тамара Борисівна Дидик.