Відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє» в Обухівському районі

Вибір професії – це перший крок на стежину дорослого життя. У світі дуже багато різних професій. Всі вони дуже важливі й необхідні. Кожна людина вибирає собі заняття до душі. Робота і все, що з нею пов’язане, займає  більшу половину  життя людини. Адже знайти своє покликання  – це не тільки можливість гідно заробляти, а й максимально повно розкрити свої здібності та й отримувати задоволення від своєї роботи. І в такому різноманітті вибору найважливіше не помилитись.

З цією метою для учнів організовуються та проводяться різноманітні форми профорієнтаційної роботи. Серед інших найулюбленішим заходом для старшокласників закладів загальної середньої освіти Обухівського району залишається  КВК «Обери майбутнє».

В цьому році відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу у формі КВК  проходив  7 листопада 2019 року в приміщенні  Обухівського районного центру культури та дозвілля. Захід проводили Обухівська міськрайонна філія обласного  центру зайнятості, відділ освіти Обухівської РДА та Обухівський районний центр творчості  дітей та юнацтва.

В змаганні брали участь команди Української  СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 «Фантастична вісімка», Великодмитровицької  ЗОШ І-ІІІ ступенів «Тьотя Валя», Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Семенівський квартал», Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст. «220 В», Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. «За покликом серця».    

З вітальним  словом до учасників звернулась Прядко Людмила Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти Обухівської РДА, яка очолила компетентне журі, членами якого були  Дудар Н.В. – профконсультант Обухівської міськрайонної філії обласного  центру зайнятості, Бєломєстна Ю.О. – директор ОРЦТДЮ, Сидорчук О.В. – головний спеціаліст сектору молоді та спорту Обухівської РДА, Тимошенко А.І. – головний спеціаліст відділу молоді, фізичної культури та спорту Обухівської міської ради.

Захід розпочався з конкурсу «Візитівка» учнівських команд. Відчувалось, що в цьому році команди дуже добре підготувались, кожна презентувала цікаві тематичні виступи та злагоджену командну роботу. Учасники намагались донести до глядачів важливість правильного вибору професії для майбутнього кожного особисто і майбутнього країни  в цілому.

Вболівальники активно підтримували свої команди, які вражали присутніх дотепним  гумором, запальними піснями і танцями. Протягом гри учасники докладали максимальні зусилля, щоб вибороти перемогу.

       За підсумками усіх конкурсів третє місце дісталось команді «220 В» Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст., друге  місце виборола команда «За покликом серця» Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., а переможцями відбіркового туру стала команда «Семенівський квартал» Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка буде представляти Обухівський район в обласному профорієнтаційному заході «Обери майбутнє».

Глядачі вітали команди гучними оплесками, дякували за подаровані позитивні емоції та хороший настрій.  На завершення учасники зробили спільне фото.