Закінчився ІІ етап навчання вчителів Нової української школи

Згідно з графіком підвищення кваліфікації з 17 лютого цього року розпочато навчання вчителів початкових класів Обухівщини, які у 2018/2019 н. р. навчатимуть першокласників. Підвищення кваліфікації складатиметься з трьох очних сесій, онлайн-курсу на сайті EdEra та курсу підготовки вчителів «Вчимося жити разом». Після проходження очної і дистанційної сесій учитель отримує сертифікати із вказаною кількістю годин навчання.
Перший етап закінчився 25 лютого, ІІ етап навчання – 26 до 31 березня. Подолали ще одну сходинку до вершини НУШ.
Вчителі, які мають різний педагогічний досвід і стаж, працюють у освітніх закладах відповідних рівнів, стали справжньою командою. Всі чекали від тренера цікавого, нового, креативного, активно включались у роботу в групах, розглядали стратегії розвитку критичного мислення та виконували різноманітні вправи, гралися, малювали, створювали лепбуки, пропускали через себе все, що можна робити з дітьми на уроках.
Дякую колегам за підтримку і допомогу в організації та проведенні навчання: Шевченко Олександрі Олександрівні, методисту РМК, за чудове тренінгове заняття з розвитку критичного мислення; Комісаренко Наталії Василівні, практичному психологу, методисту РМК, за майстер-клас з правопівкульного малювання «Польові квіти»; Кучмі Лесі Анатоліїївні, вчителю початкових класів Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., за чудовий майстер-клас з виготовлення лепбуків; Ладченко Тетяні Михайлівні, вчителю 1-го класу Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. (регіональний експеримент «Впровадження нового навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти»), яка поділились досвідом роботи з упровадження нового навчально-методичного забезпечення.
Всі ми – одна команда! Запальні, енергійні, відповідальні, готові до змін – впевнені, що все вдасться.

Чечко Л.М., методист РМК, тренер НУШ