Заплановані заходи в закладах загальної середньої освіти Обухівського району з метою організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді у період зимових канікул 2019/2020 навчального року

ЗЗСО Назва та форма проведення заходу Дата проведення Клас/кількість учнів
1. Філія Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Красненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Робота секцій настільного тенісу, волейболу 02.01., 10.01.-11.01.2020 5-9/17
«Мандрівка в Лондон» – розвиваємо навички спілкування англійською мовою. 03.01.2020. 1-9/7
Розучування колядок та щедрівок. 08.01.2020. 1-9/12 
«Зустріч з книгою». Ознайомлення з сучасною дитячою літературою. 09.01.2020. 1-4/9
2. Копачівський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Новорічні ігри та розваги. Веселий мурашник: розучування колядок,щедрівок,ігор,розваг.

Виготовлення дідуха, костюмів для колядування.

02.01.2020 8-9/10
Як святкують Новий рік в країнах світу – заочний круїз. 09.01.2020 6-7/13
3. Краснослобідський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Змагання з настільного тенісу 03.01.2020 10 уч.
Змагання з волейболу 10.010.2020 15 уч.
4. Германівська гімназія ІІ-ІІІ ступенів Майстер-класи «Новорічний кінусайг», «Різдвяний сувенір» 02.01 5-7/45
Сяйво  різдвяних свят. Розучування  щедрівок, колядок. Робота гуртка «Літературне краєзнавство» 03.01 5-7/30
Вікторини  та веселі загадки у пізнавальній програмі «Витівки зими». 10.01 5-11/90
5. Підгірцівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Виготовлення новорічних іграшок.  Читання літературних казок на зимових тематику. 02.01.2020  1-А, 1-Б/

38

Конкурс караоке «Привіт Зима!» 03.01.2020 5-6/40
Перегляд лялькової вистави «У пошуках казки» 09.01.2020 2-4 класи

 

6. Старобезрадичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Математичний квест 02.01.2020 5 – 8/ 20
Мультисеанс і інтерактивна гра «Big Muzzy» 09.01.2020 9 – 11/ 20
Граматичні ігри «Czas na czasownik» 10.01.2020 6 -7 / 15
7. Філія Старобезрадичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Першотравенська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів»

Проект «Міцні знання – гарант успіху».  02.01.2020 6/7
Робота за проектом «Моя школа – мій дім».
Майстер – клас із виготовлення новорічних іграшок
03.01.2020 9/7
Конкурс « Новорічне привітання »

Фотоколаж «2019 рік в історії моєї родини».

08.01.2020 7-9/17
8. Козинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Перегляд презентацій «Калейдоскоп цікавих фактів про святкування Нового року, Різдва у різних країнах світу», підготовлених учнями 8-11 класів.  30.12.2019  8-11/74
Майстер-клас по виготовленню сніжинок для учнів 1-3х  класів  06.01. 2020  1-3/156
 Новорічна вистава для дітей пільгових категорій  11.01.2020  1-11/86

 

9. Дерев’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Відновимо українські традиції. Колядки та щедрівки 03.01.2020 7-9/33
Веселі старти 08.01.2020 2/17
Гра «Щасливий випадок» 10.01.2020 1-4/40
10. Витачівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Екскурсія до зимового лісу. 02.01 1-4/12
Зимові розваги на свіжому повітрі 03.01 1-9/10.
11. Германівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені братів Гетьманів Зимові розваги (змагання-квест) 03.01 5-7/35
Поїздка на новорічну виставу (екскурсія)  

28.12

 

1-4/30

Конкурс караоке

 

 

 

08.01 8-11/40
12. Григорівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Вітання з Новим роком, Різдвом односельців. «Хай серце радіє, душа  хай  співає, а настрій  святковий  весь рік не зникає!» 02.-03.01.2020 160
Доброчинна коляда 07.01.2020 25
Акція «Все для перемоги!» Різдвяні листівки та солодощі воїнам АТО 12.01.2020 280
13. Жуківцівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Конкурс малюнків «Веселий вертеп» 08.01. 5-7/25
Бесіда – диспут «Різдвяні свята в сім’ї» 02.01. 7-9/20
Конкурс «Краща Різдвяна історія» 09.01. 2-4/20
14. Великодмитровицька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Секції та гуртки згідно графіка 2.01-3.01

8.01-11.01

 
15. Філія Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Халеп’янська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів»

Робота секцій футболу, волейболу, тенісу 03.01.2020 1-9/38
Мовознавчий конкурс «Українські традиції: колядки та щедрівки» 02.01.2020 1-9/38
Квест-гра «Дерево добра» 09.01.2020 1-9/38