Звітна конференція лідерів учнівського самоврядування в Українській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

13 травня 2019 року, згідно плану роботи, відбулася звітна конференція лідерів учнівського самоврядування. У конференції брали участь учні 5-10 класів.
Відкрила її голова учнівської ради, учениця 9-А класу Котлярова Дарина, яка звітувала про роботу активу учнівського самоврядування та поділилася власними здобутками на шляху до лідерства. У ході конференції учні презентували роботу учнівської ради та старостату школи впродовж навчального 2018-2019 н. р. відповідно до: навчальної та виховної діяльності, дисципліни та порядку, спорту та дозвілля, турботи та милосердя та ін. Всі лідерські групи та переважна більшість класних колективів сумлінно попрацювали впродовж року. Роботу учнівського самоврядування одноголосно визнано задовільною!
За працездатність, цілеспрямованість, ентузіазм, самовіддачу та особисті досягнення відзначили грамотами:

Котлярову Дарину – голову учнівської ради, ученицю 9-А класу;
Прус Катерину – секретаря учнівської ради, ученицю 8-Б класу;
Білик Софію – голову навчально-пізнавальної комісії, ученицю 10-Б класу;
Кошель Юлію – заступника голови навчально-пізнавальної комісії, ученицю 9-А класу;
Запорожченко Марину – голову сектора дозвілля, ученицю 10-Б класу;
Даниленка Дмитра – голову комісії дисципліни та порядку, учня 10-Б класу;
Волоконську Анну – головного редактора «Шкільного порталу», ученицю 10-А класу;
Лемешка Владислава – переможця Всеукраїнської акції «Твори добро», учня 9-А класу;
Лідерів класних колективів, переможців шкільного проекту «Я шкільний лідер і за мною майбутнє»: Гайову Роксолану (ученицю 8-Б класу), Нікіфорову Анну (8-Б), Павлюк Марію (7-Б), Єніну Олену(7-Б), Доманську Анастьасію (7-А).
Директор школи Тамара Борисівна Дидик у вітальному слові зазначила: «Учнівське самоврядування у нашому навчальному закладі – це доросле і серйозне життя, це активна життєва позиція, це формування особистісних рис, можливість проявити лідерські здібності та навчитися бути лідером. Ви всі молодці! Адміністрація та педагогічний колектив пишається вами. Дякую за чудову роботу. Бажаю вам здоров’я, благополуччя, нових задумів та звершень на благо власних родин, школи та всієї Вітчизни!»