Кожному, тепло мого серця!

Теплота серця – річ дивовижна!
Вона зближує людей, як ніщо інше!
Вона – та мова, на якій кожен захоче розмовляти,
за допомогою якої ми всі можемо зрозуміти один одного.
Вона позбавляє нас самотності, душевних ран і образ.
Нехай тепло, надія та віра завжди живуть в наших серцях!

«Кожному, тепло мого серця!» – під таким гаслом, 22 лютого, у РЗ «Золотий Фазан» проходив захід районної учнівської Ради самоврядування Обухівщини (Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва).
Підлітки стали учасниками міні-тренінгу «Любов чи кохання – давайте поговоримо!», який проводився з метою формування життєвих цінностей підлітків, розуміння важливості любові, доброго, щирого та відповідального ставлення один до одного. Виявляли свої творчі здібності, під час майстер-класів з техніки Петриківського розпису та флористики (виготовлення «весняного кошика») від майстрів Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, Богданець І.А. та Виховської Л.В..
Цього дня біля нижнього озера учні-лідери разом з координаторами Шевченко О.О., Юнчик В.О. та директором Обухівського РЦТДЮ Гайко Н.С. провели благодійну акцію на підтримку людей соціально незахищених категорій. На деревах, розвісили червоні вішаки з теплими речами (шапками, шарфами, рукавичками тощо) та залишили написи: «Якщо тобі холодно, візьми…». Під час акції «Кожному тепло мого серця!» роздавали перехожим паперових янголів.
Флешмоб у форматі Манікен Челендж «Кожному, тепло мого серця!», який можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/KNhBZFQNWJs став родзинкою цього емоційно насиченого заходу.