Міжнародний семінар з організації проведення таборувань допризовної підготовки

26 і 27 лютого у с. Нові Петрівці (Вишгородський р-н) був проведений Міжнародний семінар з організації проведення таборувань допризовної підготовки.

Організатори заходу – Національна гвардія України (НГУ), Міністерство освіти і науки України та організація «Кадетські сили Латвії».

Упродовж двох днів офіцери Нацгвардії спільно з представниками Кадетських сил та Національних Збройних Сил Латвійської Республіки навчали військовій справі вчителів загальноосвітніх шкіл та коледжів з посиленою військово-фізичною підготовкою предмету «Захист Вітчизни», педагогів та представників громадських організацій, які забезпечують організацію та проведення таборувань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» на військовому полігоні НГУ у Нових Петрівцях.

У перший день семінару представники НГУ ознайомили учасників з досягненнями військово-патріотичного виховання молоді, а також з діяльністю Нацгвардії у сфері цивільно-військового співробітництва.

Своїм досвідом поділилися заступник директора Кадетських сил Латвії Юріс Юсканс та інструктор Національних Збройних Сил Латвійської Республіки Раіво Тука. Вони розповіли присутнім про особливості організації та проведення занять, правила безпеки та ризики.

Учасники семінару ознайомилися з різновидами військової форми, стрілецьким озброєнням і військовою технікою НГУ. Досить цікаво було ознайомитись з роботою кінологів, переглянути показовий «напад», місце проживання та перевезення тренованих собак.

Другий день занять попри холодний морозний вітер пройшов у польових умовах.

Психологи Нацгвардії провели практичні тренінгові заняття з професійно-психологічної підготовки за курсом team-building (вправи на згуртування колективу та виявлення лідерських якостей: падіння на довіру, групове присідання, тримаючись за руки, «павутиння»). Також були проведені практичні заняття з маскування та переміщення на місцевості і тактичної медицини.

Обухівський район  представляла директор Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва – Гайко Наталія Сергіївна, яка по завершенню семінару отримала сертифікат міжнародного рівня.

Красно дякуємо організаторам за науку і прекрасну атмосферу заходу!

Сподіваємось, що отриманні знання стануть в нагоді при проведенні міських та обласних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» на новому якіснішому рівні.