Навчання вчителів НУШ 2020/2021

Наступного навчального року в Обухівському районі 28 вчителів початкових класів візьмуть на навчання першокласників. Саме вони навчатимуть першачків більшості предметів і саме для них проводяться очні сесії з підвищення кваліфікації спеціально підготовленими тренерами.    

         Наказом МОН затверджена типова програма підвищення кваліфікації цих вчителів, що складається з дистанційного онлайн-курсу на порталі «EdEra» та трьох очних сесій. Після проходження очної і дистанційної сесій учителі отримують сертифікати із вказаною кількістю годин навчання.

Згідно з графіком, в Обухівському районі навчання розпочалось 06 грудня. У зв’язку зі змінами в комплектації та збільшенням в закладах освіти району кількості перших класів, окрім  педагогів, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 н. р.  до  занять були залучені вчителі, які працюють в  перших класах у цьому році.

Педагоги ознайомилися з новими стратегіями, можливостями їх застосування в умовах НУШ: інтегрованим навчанням, діяльнісним підходом, стратегіями розвитку критичного мислення. Творчо і активно розробляли план класної кімнати, створювали лепбук. Попрацювавши з LEGO, учителі впевнилися в тому, що навчальна гра є дієвим інструментом, який стимулює та мотивує учнів.

Дякуємо завідуючій РМК Шевченко Олександрі Олександрівні за підтримку і допомогу в організації та проведенні навчання, за чудове тренінгове заняття з розвитку критичного мислення

Багато позитиву, нових вражень, різноманітних емоцій, сучасних знань – це лише частина величезного арсеналу інноваційної освіти.

Чечко Л.М., методист РМК, тренер НУШ