Обухівська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста запросила учнів Обухівщини до участі в тренінгу «Зоозахист. Гуманне ставлення до тварин»

Кількість безпритульних тварин в Україні давно стала такою, що це перетворилось на проблему та часто породжує суспільні конфлікти.
З метою пропаганди гуманного ставлення до тварин та сприяння зменшенню популяції безпритульних тварин Товариство Червоного Хреста в Україні проводить просвітницькі заходи та організовує навчання волонтерів для подальшої правозахисної роботи, а саме: участі у зборі благодійних коштів, масових тематичних акціях, проведенні  інформаційних  заходів, організації співпраці з відомчими службами та громадськими організаціями цієї сфери та проведенні акцій до Дня захисту тварин.
За сприяння та безпосередньої організації відділу освіти Обухівської РДА та управління освіти ВК Обухівської МР, 15 березня учні 7-8-х класів закладів загальної середньої освіти міста Обухова та Обухівського району, в кількості 20 чоловік,  стали учасниками  тренінгу «Зоозахист. Гуманне ставлення до тварин», який проводили волонтери Білоцерківської  міської  організації  Товариства Червоного Хреста.