Оздоровчо-масові і новорічно-різдвяні заходи заплановані в закладах загальної середньої освіти Обухівського району

              ЗЗСО

 

Назва та форма проведення заходу Дата проведення Клас/кількість учнів
1. Копачівський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Загальношкільне свято «Новорічна казка» 27.12.2019 1-9/48
Вмілі рученята: виготовлення сувенірів, іграшок, листівок 24.12.2019 5-7/18
2. Краснослобідський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Свято «Новорічна казка» 26.12.2019 40 уч.
Відвідування Новорічної вистави в РЦКД 24.12.2019 1-4, 5-9/82
Проведення новорічного вечора «Подорож Діда Мороза» 27.12.2019 5-11/85
3. Германівська гімназія ІІ-ІІІ ступенів Показові виступи  спортивного клубу з  пауерліфтингу « Самсон» 02.01 5-11/90
Новорічно-різдвяні привітання для працівників підприємств-спонсорів в с.Германівка 06.01 5-7/30
Спортивні змагання «Чемпіони –олімпійці нашіславні  українці» 09.01 5-11/90
4. Підгірцівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Конкурс колядок. Вікторина «Традиції мого народу». 02.01.2020 7-11/30
Відвідування кінотеатру «Батерфляй кнтрі» 10.01.2020 8-9/30
Спортивні змагання «Веселі старти». 08.01.2020 5-9/40
5. Старобезрадичівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новорічно-різдвяна казка «Подоляночка» 26.12.2019 1 – 4/ 80
Новорічна феєрія «В гостях у Солохи» 26.12.2019 5 – 8/ 87
Фотоквест «У пошуках Нового року» 26.12.2019 9 – 11/36
6. Філія Старобезрадичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Першотравенська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів»

Новорічна вистава «Як рятували Діда Мороза і Снігуроньку» 27.12.2019 1-4/21
Новорічний вертеп 27.12.2019 6-9/24
Спів колядок та щедрівок під карооке 06.01.2020 6-9/24
7. Маловільшанська  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  «Нова радість стала». Розучування колядок та щедрівок. Виготовлення святкової зірки. 02.01.2020  6-9/10
Підготовка до районної спартакіади з волейболу 08.01.2020  8-9/10
 Цікаві завдання , підготовка до природознавчої гри «Колосок весняний» 10.01.2020  6/10
8. Козинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Змагання з волейболу серед учнів 8-11- х класів.

 

03.01. 2020 8-11/45
Поїздка до м. Києва на штучний каток

 

 

08.01.2020 7-А, 7-Б/42
Веселі старти для учнів 4-6 –х класів 09.01.2020 4-6/85

 

 

9. Дерев’янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новорічний калейдоскоп «Планетою крокує новий рік» 26.12.2019 1-9/107
Турнір з футболу присвячений памяті  В.І. Мостового 10.01.2020 5-9/30
Похід «Ми на ковзанку підемо» 11.01.2020 1-4/55
10. Витачівська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів

Зимова казка «Новий рік на порозі» 27.12.2019 1-9/35
«З Новим роком» – вітання жителів села у сільському клубі 28.12.2019 1-9/25
Різдв’яний вертеп 07.01.2020 7-9/9
11. Германівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів імені братів Гетьманів

«Казкова феєрія» (вистава) 27.12.2019 1-4/76
«Новорічні пригоди Червоної шапочки на новий лад» (вистава)  

27.12.2019

 

5-7/35

Вечір для старшокласників (новорічний концерт) 27.12.2019 8-11/40
12. Григорівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

Сторінками казок 24.12.2019 140
Новорічні   пригоди 26.12.2019 75
Новорічна чудасія  «Дванадцять  місяців» 27.12.2019 38
13. Жуківцівська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів

Тренінгове заняття «Здоров’я та здоровий спосіб життя» 03.01. 5-7/ 25
Зимові розваги на свіжому повітрі 06.01. 5-7/25
Веселі естафети «Спорт – запорука здоров’я» 10.01 1-4/ 20
14. Великодмитровицька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

День Сніговика 18.12.2019 1-4/50
Новорічний карнавал 24.12.2019 5-9/50
15. Філія Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Халеп’янська загальноосвітня школа

І-ІІ ступенів»

Новорічне свято «Гарна ялинка в нас» 24.12.2019 1-9/38
Екскурсія до музею

В. Хвойки в селі Халеп’я

10.01.2020