Олімпійський урок у Германівській гімназії

Всеукраїнський Олімпійський урок відбувся 27 вересня в Германівській гімназії .Урок проходив в рамках “Європейського тижня спорту “, який проводиться з 23 по 30 вересня вже п’ятий рік поспіль за ініціативою Європейського Союзу . Минулого року  Україна приєдналася до цієї акції та вже вдруге буде приймати участь. Головна мета – це популяризація фізичної активності та здорового способу життя залишається одним із головних пріоритетів ЄС та України у сфері спорту. Сьогодні це більш важливо, ніж будь-коли, оскільки рівень сидячого способу життя та фізичної пасивності останніми роками збільшився скрізь.

З метою популяризації спорту Германівська гімназія вже багато років співпрацює з Національним Олімпійським Комітетом України ,тому на урок радо завітали видатні спортсмени , що представляли Україну по всьому світу , а  саме :Олександр Абраменко – український фристайліст,фахівець з лижної акробатики, олімпійський чемпіон 2018 року  , Макуц Богдан – спортивний гімнаст ,призер чемпіонатів Європи та світу ,чемпіон Олімпійських Ігорі1980 року, Олександр Шапаренко – 3-разовий чемпіон Європи, 7- кратний чемпіон світу з греблі на байдарках, Попович Л.М. – методист відділу освіти Обухівської райдержадміністрації. .Учні зустріли гостей хлібом – сіллю,привітали віршами та спортивними танцями,підготували цікаві запитання.Захоплююче пройшли спортивні естафети команд Спарта та Троя під керівництвом майстра спорту вчителя фізвиховання Матвієнка Миколи Олександровича .На згадку зробили цікаві фото .

Європейський тиждень спорту є символом європейської ідеї, об’єднаної Європи, європейської інтеграції у сфері спорту. Захід спрямований на залучення людей до активного та здорового способу життя, фізичної активності, європейської інтеграції, набуття корисних життєвих навичок. Проект також спрямований на підвищення обізнаності громадськості про те, наскільки важливими є спорт, активний спосіб життя та фізичні навантаження.

В рамках Європейського тижня – 2019,  Національний Олімпійський комітет України пла

планує активно долучитись до цього проекту, який надає можливість учасникам ознайомитись та спробувати себе у різних видах спорту, познайомитись із відомими олімпійцями.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

25 вересня 2019 року на Конгресі Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій в Досі (Катар) відбулися вибори керівного органу IAAF – президента, чотирьох віце-президентів та 13 членів Ради IAAF.

За підсумками голосування президента Національного олімпійського комітету України, легендарного легкоатлета, Героя України Олімпійського чемпіона, багаторазового чемпіона світу, 35-разового рекордсмена світу Сергія Бубку переобрано на посаду віце-президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій терміном на 4 роки.