Олімпійський урок-2019 в Українській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

У рамках Всеукраїнського олімпійського тижня 19 вересня 2019 року в Українській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2     відбувся Олімпійський урок.
На святі були присутні шановані гості: засновник ГО СК “Скала-до” Погонин Сергій Олександрович, очільник цього клубу, неодноразовий призер України, срібний призер Чемпіонату Європи, Майстер спорту України, володар чорного поясу, першого дану з карате Бугайський Олександр Іванович, знані та улюблені тренери юнацького футбольного клубу «Дніпро», який працює в Українці на базі  школи Мельник Микола Володимирович та Заєв Володимир Миколайович.
Директор закладу Дидик Тамара Борисівна та гості щиро вітали юних спортсменів, у своїх виступах наголошували наскільки важливо і корисно займатися спортом, сприяти олімпійському руху та дотримуватися здорового способу життя. З гордістю Тамара Борисівна розповіла про  спортивні досягнення, зазначила, що саме заняття спортом формують мужність, рішучість, сміливість, виховують справжніх патріотів Батьківщини.
А потім всі разом насолоджувалися показовим виступом призера Київської області з карате, першокласника Бугайського Максима,який тренується лише другий рік у спортивній секції СК “Скала-до” ( підрозділ Всеукраїнської Федерації Фунакоми Шотокан карате України) і вже має такі високі результати.
Родзинкою олімпійського уроку було нагородження переможців шкільної спартакіади, яка була проведена в рамках олімпійського тижня.