Освітяни Обухівського району долучилися до розробки проекту Стратегії розвитку Київської області

На Київщині розпочато роботу з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах  смарт-спеціалізації. 

Освітяни Обухівського району долучилися до розробки обласного проекту.12 вересня у відділі світи для участі у  стратегічній  сесії зібралися директори закладів загальної середньої освіти, завідуючі  закладів дошкільної освіти, спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету.

Модератор заходу,  Маковкіна Наталія Олександрівна, завідувач відділу практичної психології і соціальної роботи КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», презентувала педагогам проект, розповіла про можливі перспективи та важливість бачення освітянами  подальших перспектив і напрямку діяльності освіти в Україні. Ведуча  запросила учасників до роботи в групах за методом «Ажурна пилка», це  дозволило присутнім швидко опрацювати значну  кількість  інформації за короткий проміжок часу.  

Під час роботи відбувався обмін думками, баченнями, пропозиціями щодо запропонованих актуальних тем. Педагоги  активно дискутували, обговорювали  нагальні  проблеми  освітян. Визначали сильні і слабкі сторони, позитивні тенденції, стратегічні напрямки розвитку  галузі.  Дискутували стосовно можливостей  і загроз  розвитку освітніх процесів. Обговорювали переваги, виклики  та  ризики  перспективного розвитку галузі освіти на період до 2027 року.