Освітяни Обухівського району побували на Дні відкритих дверей в Новопечерській школі

24 березня  педагоги  Обухівського району на чолі із завідуючою РМК відділу освіти Лендою В.П. та методистом РМК Шевченко О.О. завітали на День відкритих дверей до Новопечерської  школи.

Новопечерська школа – це новітній заклад освіти, який культивує європейський світогляд та національну свідомість. 

На День відкритих дверей до закладу  з’їхались близько 580  вчителів з різних куточків України.  Для   колег-освітян  команда школи підготувала  десятки майстер-класів, різних цікавих постійно-діючих локацій  (творчий релакс: малювання, музика, трудове навчання, гончарство, консультації з питань управління школою, «Як допомогти дітям обрати професію?», «Як комуні кувати з батьками, учнями та вчителями онлайн?» та інші).

Освітяни отримали неймовірні  враження та сплеск емоцій від перебування в цій школі. Купа ідей щодо оформлення простору шкільного приміщення та кабінетів!  І найголовніше, безцінний, надихаючий, мотивуючий  досвід від колег, колективу школи та хабу  Освіторії  (тренінговий центр — хаб Освіторія. Це особливе місце, де  проводяться  тренінги і курси для вчителів та дружніх громадських організацій в сфері освіти, що сприяє  формуванню проактивної  спільноту освітян).  

Це був дуже продуктивний день. Наші педагоги побували на багатьох майстер-класах, серед іншого: «Стратегія розвитку критичного мислення. Групова форма роботи. Джигсоу», «Креативний контент сучасного уроку», «Лідер в мені: практичний аспект», ««Акме» технологія навчання + «акме» потенціал вчителя=формула успіху», «Інтегроване навчання. Створюємо лепбук», «Сучасні технології на уроках біології та хімії», «Modem technology  at English lessons. Razkids Reading».

Захопленні  своєю роботою,  педагоги новітнього закладу ділилися своїм досвідом та ідеями,  доводячи, що зміни потрібно починати з себе. Адже навчання в активних і творчих людей не стільки дає купу знань і навичок, скільки є джерелом ідей і натхнення! 
Хотілося б
щоб кожна українська школа була схожою за принципами, засадами, методикою, інфраструктурою на Новопечерську школу.

         Такі заходи , в першу чергу, це спроба надихнути вчителів на позитивні зміни в собі, щоб транслювати їх далі дітям.