Про відкриття другої групи в закладі дошкільної освіти “Волошка”

Напередодні свята Дня працівників освіти, 5 жовтня 2018 року, колектив закладу дошкільної освіти «Волошка» Старобезрадичівської сільської ради (директор Резенко Катерина Олексіївна) та громадськість мали нагоду відсвяткувати ще одну подію:  відкриття   другої групи. Це було справжнє, чудове свято для дітей, батьків, працівників закладу, школи, громадськості села. На дітей чекали святково прикрашене групове приміщення, нові сучасні меблі, килими, іграшки.
Квітами, подарунками дітей вітали насамперед щасливі батьки вихованців,  голова Старобезрадичівської сільської ради Горбаченко Петро Михайлович, заступники директора Старобезрадичівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Горова Віра Павлівна та Таран Світлана Володимирівна, депутат  Старобезрадичівської сільської ради, підприємець Крушинська Надія Іванівна, депутат  Старобезрадичівської сільської ради, директор Будинку культури Ланчек Наталія Вікторівна, методист РМК відділу освіти Тищенко Олена Якимівна.
             

            Для проведення ремонтних робіт, на закупівлю необхідного твердого та м’якого інвентаря, ігрового матеріалу тощо, за словами головного бухгалтера Козаченко Марини Василівни, Старобезрадичівська сільська рада витратила більше мільйона гривень  коштів громади. Надзвичайно позитивним є той факт, що місцеві громади повертаються обличчям до закладів дошкільної освіти, до запитів громадян на здобуття дошкільної освіти.
             У чинному законодавстві про освіту зазначається, що держава  визнає пріоритетну роль дошкільної освіти та створює належні умови для її здобуття, надає всебічну допомогу сім’ї у розвитку, вихованні та навчанні дитини, забезпечує доступність і безоплатність дошкільної освіти в державних і комунальних закладах дошкільної освіти. Заклад дошкільної освіти задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти.
            Слід врахувати, що заклад дошкільної освіти здійснює освітній, навчально-виховний процес згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти, освітніми програмами,  затвердженими МОН України.
В роботі різновікової  групи (це, як правило, сільські заклади дошкільної освіти),  різні обсяги навчальних, розвивальних та виховних завдань, різні види і тривалість занять відповідно до віку дітей, тому вкрай необхідно було здійснити поділ дітей на 2 різновікові групи: молодшо-середню (діти від 3-х до 4,5 років) та середньо-старшу (діти від 4,5  до 6-и років), для забезпечення належного  рівня розвитку та якісної підготовки дітей до школи в умовах реалізації Концепції Нової української школи.  Тепер важливо забезпечити наступність дошкільної та початкової освіти, що передбачає забезпечення зв’язку між обсягом життєвої компетентності, набутою дитиною до початку шкільного навчання, й змістом навчальних предметів для початкової школи.
          Вітаємо нових вихователів ЗДО «Волошка» Валову Тетяну Григорівну, Лахман Діану Олександрівну, помічника вихователя Сироту Вікторію Григорівну з початком роботи на освітянській дошкільній ниві.