Про День захисту дітей в Українській СЗОШ №2

1 червня вся країна (та що там країна – увесь світ) – святкував День захисту дитини.   Цікавим фактом цього свята є те, що ніхто точно не знає історії його започаткування, а також того, чому святкування відбувається саме першого червня. Але це не турбує жителів Українки, адже в цьому році  День захисту дитини  святкувало майже все місто:  діти,  дорослі, і навіть бабусі з дідусями. Чому ж в цьому році це свято так захопило всіх?
“ЦЕ – ДИТЯЧИЙ РАЙ!” – заявила я, як тільки потрапила в цю країну мрій. Здавалося, такі дива бувають лише у снах, адже дітям у цей день дали повну владу в їхніх рішеннях. Бешкетування, безкоштовні торти та напої, веселі ігри, цікаві майстер-класи, яскраві квести та головний розіграш подарунків!
Дівчата з танцювальних студій Українки легко показували рухи класичних, бальних та циркових танців. Навіть дорослі намагалися повторювати за ними. Більшість хлопців були зацікавлені в іграх, які проводила ведуча. І жодна людина не пройшла мимо смачних  коктейлів, які в прямому сенсі цього слова, «диміли» зі стаканів.
 
   “Мені сподобалося це свято, ми з подружками навіть забули про свої телефони!  Уявляєте, нам вперше цікаво без Інтернету! ” – так заявила дівчинка Олександра про прекрасний день для дітей, домальовуючи свій маленький малюнок на великому аркуші. А поряд з нею, біля головної площі міста Українки, були інші діти, обличчя яких теж світилися щасливими посмішками. 
Дивлюся я на радісні дитячі очі і думаю: як легко доросла людина може зробити щасливим малюка! І може, для цього не обов’язково чекати цілий рік?!
А сьогодні від імені всіх дітей міста Українки, я висловлюю велику  подяку  організаторам, краще сказати, чарівникам цього Дитячого раю. Це було чудово!!!

 
Учениця 9-Б класу

Української СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Запорожченко Марина