Про екологічну культуру і свідомість в Українській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Весна – час особливий, час оновлення! Можливо, саме тому майже всі визначні екологічні дати Міжнародні дні Землі, Води, Навколишнього середовища весною. І весною сумна дата найбільшої у світі техногенної екологічно-гуманітарної Чорнобильської катастрофи

Учитель мистецтва і основ здоров’я Нехоріна Тетяна Ігорівна запропонувала своїм вихованцям, учням восьмих класів, взяти участь у просвітницькому екологічному міні-проекті. Готували роботи особисто або групами, за власним смаком розробляли дизайн, наповнювали змістом, і потім презентували в шкільній рекреації.  А 2 травня 2018 року було підведено підсумки, найкращими визнано міні-проекти: «Земля – наш дім» –  учениць 8-Б класу Вакулюк Анни та Суховатої Марії, «Екологія» – учня 8-А класу Хайруліна Дмитрія, «Чорнобиль» – учениці 8-В класу Кириченко Дарини.
Весна – трамплін для росту екологічної свідомості, усвідомлення невід’ємності та залежності від природи кожного з нас. Зараз стрімко зростає інтерес до екологічних питань, усіх тривожить інформація про забруднення довкілля. Люди намагаються перебудувати свої взаємини з природою. Саме тому активізація екологічної освіти у школі сьогодні є найнеобхіднішим терміновим заходом для оздоровлення екологічної ситуації.