Про педагогічну практику, ситуативний воркшоп «Ми – команда»

23 лютого педагоги району  зібралися в приміщенні РЗ «Золотий Фазан», щоб попрацювати у форматі воркшопу.  Воркшоп — це колективний навчальний захід, учасники якого отримують нові знання та навички в процесі динамічної групової роботи.  Результатом воркшопу може бути нове ставлення до себе і до світу, нові переконання.  У центрі уваги так само, як на тренінгу, самостійне інтерактивне навчання та інтенсивна групова взаємодія. 

Програма ситуативного workshop «Ми – команда»,  який проводила Здоренко Євгенія Миколаївна, заступник директора  з навчально-виховної роботи Дерев’янської ЗОШ І-ІІ ступенів включала в себе різні компоненти направлені на усвідомлення власних очікувань і потреб, розуміння на скільки вони співпадають із очікуваннями та потребами інших.

Під час різноманітних форм роботи учасники виявляли своє розуміння поняття «команда», обмінювалися  досвідом розвитку вміння позитивно впливати один на одного. Працюючи в групах, здобували   досвід безконфліктних ділових стосунків. Запропоновані Євгенією Миколаївною  форми та методи  роботи  сприяли усвідомленню кожним педагогом  своєї ролі, функцій у групі, розвитку  вміння працювати в команді. Під час ігрових форм роботи учасники мали можливість активно використовувати  свої рухові навички,  фантазію та  розсудливість.

Загалом робота була направлена на підтримку  позитивного психологічного клімату у групі, розвиток вміння розуміти власні бажання та відчувати потреби  іншої людини.