Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти Обухівського району

Відповідно до наказу відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації від 26 березня 2018 року № 114О у березніквітні  2018 року був проведений  І (районний) етап  Всеукраїнського оглядуконкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти у номінації «Кращі заклади дошкільної освіти». 
У оглядіконкурсі взяли участь всі 19 закладів дошкільної освіти комунальної форми власності Обухівського району. 30 квітня журі І   (районного)  етапу оглядуконкурсу розглянули подані на конкурс матеріали та визначили переможців. 

Перше місце І (районного) етапу здобув ЗДО «Хоровод» Української міської ради, завідувач Терпило Людмила Григорівна.

Друге місце здобув ЗДО «Ялиночка» Козинської селищної ради, завідувач Стопник Любов Михайлівна.

Третє місце посів ЗДО «Золота рибка» Жуківцівської сільської ради, завідувач Пікуза Любов Іванівна.

Матеріали переможця І (районного) етапу оглядуконкурсу ЗДО «Хоровод» Української міської ради направлені для участі в ІІ (обласному) етапі огляду-конкурсу.
Відповідно до Положення про Всеукраїнський оглядконкурс  на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах системи освіти  України розглядалися питання:

– загальна інформація про заклад дошкільної освіти;

– кошти витрачені на фізичне виховання та спорт;

– спортивна база;

– навчально-методична робота;

– медичне обслуговування;

– робота з навчання плаванню (за наявності басейну) або організоване

  відвідування інших басейнів;

– наявність спортивних класів;

– секційна та гурткова робота;

– методична робота;

– фізкультурно-масова та фізкультурно-оздоровча робота;

– організація фізкультурно-масової роботи з батьками;

– робота з оздоровлення дітей;

– туристична робота;

– пропагандистська та агітаційна робота.

Відділ освіти вітає переможців І (районного) етапу  Всеукраїнського оглядуконкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти в номінації «Кращі заклади дошкільної освіти» та зазначає, що збереження, зміцнення фізичного, психічного та духовного здоров’я дитини – це  першочергове завдання розвитку, навчання та виховання наймолодших громадян країни.