Про семінар – практикум вчителів історії та правознавства в Германівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. братів Гетьманів

Ураховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні після Революції гідності, обставини, пов’язані з російською агресією, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції тощо. Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.
 20  квітня 2018 року на базі Германівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. братів Гетьманів  для вчителів історії та правознавства  було проведено семінар –практикум  ” Формування національної самосвідомості учнів на уроках історії та правознавства”. Даний захід   підготували вчителі історії та правознавства – Біла Катерина Іванівна та Полегенький Володимир Миколайович, які поділились з присутніми досвідом роботи з учнями школи в даному напрямку.
Значне місце на уроках та в позаурочний час приділяється вихованню свідомого громадянина на основі краєзнавчого матеріалу.  Серед  учнів  Катерини Іванівни та Володимира Миколайовича є призери та переможці районних та обласних   олімпіад з історії, районної гри “Підліток і право”, тощо.
Присутній на семінарі  вчитель історії та правознавства, директор Дерев’янської ЗОШ І-ІІст.  Карасьов Михайло Володимирович, поділився з присутніми враженнями отриманими під час відвідання обласного семінару,  присвяченого історії Української революції 1917-1921 рр.  “1917-1921 : український вимір”, проведеного Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на базі Державного архіву Київської області22 березня 2018 року.
Учасники семінару відвідали шкільний та сільський краєзнавчий музеї..
Методист  райметодкабінету Соколенко В.І. проаналізувала роботу методоб’єднання за 2017/18 навчальний рік та разом з вчителями обговорили план роботи на 2018/2019н.р., відповідно до завдань Нової української школи.