Підготовка до Джури на Обухівщині

Співпраця різних організацій – це завжди позитивний результат, особливо, коли це робиться заради дітей. Так, в Обухівському районі продовжується підготовка до проведення І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

24 квітня 2019 року на території стадіону с. Григорівка Обухівського району було проведено майстер-класи по стрільбі з пневматичної зброї та медицині.  До участі у майстер-класах долучились учні закладів загальної середньої освіти Обухівського району, учасники І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Представники Обухівської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану  ознайомлювали дітей з технікою безпеки під час стрільби з використання пневматичної гвинтівки та звертали увагу на особливості виконання пострілів для досягнення високих результатів. Всі учасники мали можливість декількома спробами виконати десять пострілів по мішеням.

Паралельно на даній території був організований майстер-клас з медицини, що проводили працівники міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста.

По завершенню майстер-класів діти мали можливість посмакувати справжній куліш.

             Хочемо висловити  подяку всім хто долучився до організації даних майстер-класів, особливо дякуємо Луценку Валерію Івановичу, голові Обухівської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану  та її представникам за допомогу у вирішенні організаційних питань.