Районний семінар-практикум “Формування ключових компетентностей на уроках історії та правознавства.”

28 березня 2019 року у Всесвітній день історика на базі опорного закладу освіти – Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено районний семінар-практикум вчителів історії та правознавства по питанню « Формування ключових компетентностей  на уроках історії та правознавства».

 З вітальним словом до присутніх звернулась директор  школи  Єцкало Валентина Миколївна, презентувавши   заклад  загальної середньої освіти .

Вчитель історії та правознавства Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Горова Віра Павлівна  поділилась досвідом роботи по впровадженню ключових  компетентностей  на уроках історії та правознавства за допомогою інформаційних технологій, зокрема використання онлайн сервісів для створення медіа-продуктів.

Всі присутні змогли відчути себе   учнями   на практичному занятті   рольової гри  «Місцеве самоврядування»,працюючи за   учнівськими ноутбуками.

Учасники семінару були в захваті  від учнівської театралізованої гумористичної вистави – пригодницька історія «Що таке інноваційна педагогіка і куди її подіти».

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Обухівської РДА Соколенко Віра Іванівна ознайомила вчителів з  показниками  моніторингу  результативності участі учнів та вчителів в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства, ІІ та ІІІ етапах МАН.

Керівник районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства Овсієнко Наталія Федорівна в своєму виступі зупинилась на проблемних питаннях в ході  підготовки та проведенні ЗНО та ДПА в 2018/2019 н.р.

Під час семінару також було обговорено питання проведення районної  гри «Брейн-ринг»  з учнями 9-их класів (вчитель Трипільської ЗОШ І-ІІІ ст. Нелепенко Тетяна Миколаївна).