Семінар-практикум «Інтеграція: тематичний і діяльнісний підходи»

             02 квітня 2019 року в лекційному залі відділу освіти відбувся семінар-практикум  «Інтеграція: тематичний і діяльнісний підходи» для учителів початкової освіти. Тему семінару висвітлила Романенко Людмила Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент Київського Університету імені Бориса Грінченка. Учасникам семінару було цікаво дізнатися  про нові підходи  до стандарту  – інтеграції, актуальність інтеграції у початковій школі, способи створення програми інтегрованого навчання, види інтеграції у шкільному навчанні, основні ознаки інтегрованих уроків, переваги  такого навчання.

У ході семінару вчителі перших класів Кучма Леся Анатоліївна (Григорівська ЗОШ 1-Ш ст.), Жукова Олена Василівна, Поліщук Олена Петрівна (Старобезрадичівська ЗОШ І-Ш ст.) поділились досвідом роботи за рік , який минув від початку впровадження НУШ.

            Учитель-методист Української СЗОШ 1-Ш ст. №2  Бриж Наталія Григорівна, охарактеризувала підручники та робочі зошити для учнів 1 класу, а також проаналізувала орієнтовні вимоги до змісту атестаційних робіт для учнів 4 класу.

            Допитливі та відповідальні вчителі початкової освіти отримали багато відповідей на  запитання які їх цікавили,  і роз’їхавшись по своїх навчальних закладах розпочали роботу,  щоб майбутнім першокласникам було цікаво навчатися в Новій українській школі.