Семінар-презентація “75-ті роковини трагедії Бабиного Яру: уроки історії та сучасність”

 06.06.-07.06.2019 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів”  Українським центром вивчення історії Голокосту (УЦВІГ), було представлено проект «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії», присвячений пошуку шляхів відтворення пам’яті про всі трагедії Бабиного Яру та обговоренню актуальності пам’яті про Бабин Яр в історії та сьогоденні. Новий освітній ресурс – це збірка навчально-методичних розробок шкільних занять на основі матеріалів віртуальної виставки «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії та документального фільму «Бабин Яр у пошуках пам’яті», а також програма-конструктор занять для всіх бажаючих. 
Проект здійснюється Українським центром вивчення історії Голокосту, Українським інститутом національної пам’яті, Громадським комітетом для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, Музеєм історії міста Києва за підтримки Українського інституту національної пам’яті та Благодійної ініціативи «Українсько-єврейська зустріч» (Канада). 

 Семінар проводився для  методистів та  вчителів суспільствознавчих предметів , класних керівників, педагогів-організаторів, заступників з виховної роботи ( Київської області). Під час навчання у форматі лекцій, дискусій, тренінгів, віртуальних екскурсій та обговорень, учасники ознайомились з новим інтерактивним ресурсом- збіркою методичних розробок про багатогранну історію  та пам’ять Бабиного Яру у місцевому та загальноукраїнському контексті . Значну частину програми було присвячено обговоренню методик викладання історії Бабинчого Яру в школі.

Участь у заході взяла методист відділу освіти Вільхова В.О.

Кожен учасник отримав відповідний сертифікат.