Наша команда

Адміністрація

Федоренко Людмила Іванівна
Методист ОРЦТДЮ, керівник гуртка «Сімейний оберіг»
Кучма Оксана Миколаївна
Методист ОРЦТДЮ, керівник гуртка «Прикрась свій дім»
Юнчик Вікторія Олександрівна
Культорганізатор ОРЦТДЮ, керівник гуртка «Лідер»

Керівники гуртків

Рудик Світлана Іванівна
Керівник швейного гуртка «Голочка» та «Юний фотоаматор»
Квачук Олена Іванівна
Керівник швейного гуртка «Голочка» та «Юний фотоаматор»
Йосипенко Валентина Андріївна
Фольклорний гурток «Дивоцвіт»
Школьна Наталія Данилівна
«Барвисті візерунки»
«Світ прекрасного»
Троян Меркушева-Антоніна Олексіївна
«Талановиті рученята»
«Керамічна іграшка»
Корніюк Ірина Миколаївна
Драматичний гурток «Синій птах»
Мартинова Анжеліка Андріївна
«Світ паперу»
Васильчук Ігор Олегович
Танцювальний гурток «Зебра»
Шевченко Тетяна Миколаївна
«Веселка»
Співак Валентин Григорович
«Гей, соколи!»
«Мелодії вітру»
Веремієнко Наталія Олександрівна
«Співаночка»
Юшкевич Дар’я Русланівна
«Крихітні експромти»
Богданець Ірина Анатоліївна
«Петриківський розпис»
Ніконенко Анастасія Леонідівна
«Співанка»
Брусило Світлана Михайлівна
«Умілі руки»
Позирайло Оксана Володимирівна
«Веселкові барви»
Романюк Ольга Романівна
«Сапфір»
Неділько Світлана Гендіївна
«Сонячна палітра»
Повханич Людмила Миколаївна
«Фантазія»
Филонич Антоніна Олексіївна
Літературна студія «Мальва»
«Народні вироби з соломки»
Мерщій Юлія Яківна
«Літературне краєзнавство»
Здоренко Петро Григорович
«Юний майстер»
Оніщенко Тетяна Сергіївна
«Гончарики»
Білоус Мар’яна Петрівна
«Юний еколог»
Кротінова Тетяна Олександрівна
«Зелена варта»
Сторожик Валентина Іванівна
«Юні квітникарі»
Клочко Юлія Сергіївна
«Екологічними стежками»
Шевченко Олександра Олександрівна
«Школа самоврядування»
Буренко Катерина Іванівна
«Історичне краєзнавство»
«Юні екскурсоводи»
Хіміченко Костянтин Сергійович
«Стежками рідного краю»
Литвин Олена Петрівна
«Пішохідний туризм»
«Рухливі ігри»
Радченко Інна Олексіївна
«Спортивний туризм»
Опришко Олександр Анатолійович
«Волейбол»
Миколенко Володимир Васильович
«Соколята»
Полегенький Володимир Миколайович
«Білий птах»
Василів Ірина Володимирівна
«Спортивні ігри»
Виховська Лариса Василівна
«Флористика»