Сьогодні завершився дуже значимий етап у житті дев’ятикласників в Української СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Сьогодні завершився дуже значимий етап у житті дев’ятикласників.

У школі вони отримали якісні знання, розвинули творчі здібності, навчилися відстоювати свої погляди і переконання, любити рідну землю. Це безцінний капітал, який допоможе їм впоратися з усіма життєвими випробуваннями і досягти великих успіхів. На святі сказали напутні слова класні керівники, перші вчительки, доречі вони підготували музичний сюрприз в стилі РЕП, батьки подякували вчителям та побажали дітям щасливої дороги. Також у відповідь учні промовили слова вдячності вчителям, а Надія Губа зіграла на скрипці .

“Дорогі випускники! Перед вами відкривається велике життя з всіма його радощами та труднощами, з безкінечними дорогами. Нехай обраний вами шлях у доросле життя буде сповнений тільки здійсненними мріями і сподіваннями, добрими вчинками та яскравими подіями. Нехай вас завжди супроводжує міцна шкільна дружба, нехай допомагають вам добрі і мудрі поради ваших шкільних наставників, хай здійсняться ваші надії і прагнення.” Побажала випучкникам директор школи – Білохвощенко Світлана Миколаївна.