Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Трипільській ЗОШ І-ІІІ ступенів

У Трипільській  ЗОШ І-ІІІ ст.  з 02 квітня по 06 квітня 2018 року проводився тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності щодо  формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають під час порушення життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі.
У всіх класах закладу освіти було проведено:
–  бесіди «Безпека на дорозі – безпека життя»,  «Вогонь добрий слуга, але поганий господар»,  «Евакуація»;
 – цільовий інструктаж з пожежної безпеки для учнів та працівників навчального закладу;
–   конкурс малюнків  на тему: «Пожежна безпека очима дітей»;
–  практичне заняття “Основні правила евакуації з приміщень на випадок надзвичайних ситуацій” (з метою  перевірки здатності учнів, учителів та інших працівників школи грамотно й чітко діяти для захисту свого здоров´я та життя в надзвичайних ситуаціях).
Для учнів 8-11 класів організовано навчання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги травмованим і потерпілим. Навчання  проведено спеціалістами-інструкторами з надання домедичної допомоги Русланом  Трегубом та Олександром Середою.
Переглянуто  та обговорено відеофільми з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на тему: «Серцево-легенева вентиляція»; відео сюжети, мультфільмів для учнів 1-4 класів  щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, на прогулянці, в лісі.
У закладі освіти розміщено інформаційні бюлетені з висвітленням матеріалів щодо пожежної безпеки.