«Ти зможеш, якщо зміг я»: відкритий урок спорту в школах Обухівщини

Подорож школами Київської області з метою проведення уроків в школах для популяризації спорту та здорового способу життя серед школяриків, набирає нових обертів. Цього разу відкриті спортивні уроки «Ти зможеш, якщо зміг я» провели в школах міста Обухів та у Обухівського району. Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації та Денис Мірзоєв, директор комунального закладу «Спорт для всіх» відвідали Жуківецьку загально-освітню школу І-ІІ ступенів імені Петра Білика (село Жуківці) та Обухівську загально-освітню школу І-ІІІ ступенів №1 (місто Оухів).

Жуківецька загально-освітня школа І-ІІ ступенів імені Петра Білика (село Жуківці). Фото

Обухівська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів №1 (місто Оухів). Фото

Проводити відкритий спортивний урок в школах допомагали директори навчальних закладів, вчителі фізичної культури, представники влади та, звичайно, наші чарівні дітки – славне майбутнє нації. Це директор Жуківської школи з вчителем фізичної культури Валерієм Пасічним, директор Обухівської школи Світлана Андрійчук та вчитель фізичної культури Олег Коломієць, начальник управління освіти Обухов Марина Мигаль і Сергій Савченко, начальник відділу спорту Обухівської РДА.

Програма заходу як спортивне свято

Отже, програма святкового спортивно-масового заходу включала в себе спортивну та інформаційну частини. Спочатку тренери з дітками провели розминку та різноманітні естафети. До руханки на радість малюкам долучалися Сергій Тимофєєв та Денис Мірзоєв.

Після спорту для всіх Сергій Тимофєєв провів вікторину для діток, що відбулася у дружній та веселій атмосфері. Під час спортивної вікторини дітки жваво брали участь в дискусії і наввипередки відповідали на питання. Пан Тимофєєв розповідав зацікавленій дітворі не тільки про спортивний рух, а й про принципи роботи Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, про переваги роботи на державній службі. А по закінченню діалогу запросив малечу після здобуття відповідної освіти до роботи в галузі фізичної культури і спорту на благо нашої рідної Батьківщини.

Пам’ятаємо героїв неВійни…
Побудьте поруч. Просто помовчіть.
І нам очима ледве посміхніться…
Ми мріяли, щоб поруч з вами жить…
Але на ваший світ із неба будемо дивиться.

У всіх закладах віддають шану сучасним Героям українсько-російської війни, що вже три роки точиться на сході нашої України. На кожній школі, на жаль, висять меморіальні дошки полеглим на полі бою, які навчалися в цих закладах. Згадаймо ці імені й ми.

Отже, Кирило Забєлін. Героїчно загинув в бою з розвідувально-диверсійною групою ворога 15 червня 2015 року на Луганщині. В’ячеслав Єфіменко, випускник 1994 року теж Обухівської школи. Захищаючи територіальну цілісність України віжд російського агресора та його найманців загинув 30 січня 2015 року під час танкового бою під Дебальцевим.

«Країно моя, ми сильніші за це божевілля, що зветься війна».

To be continued…

Урочистим закриттям завершився відкритий спортивний урок у кожному з трьох закладів. І, звичайно, врученням подарунків – спортінвентарю для школи та особистих даруночків для малечі, які сприймали їх з вдячними вигуками та палаючими від радощів очима. Діти є діти, якщо хтось прийшов в гості – це автоматично зірка. Тому заходилися і подаровані блокнотики з логотипами управління наввипередки брати автографи у всіх гостей. Всім було приємно, адже найвдячніша публіка – це наша чарівна дітвора.

Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації