Учителі-філологи району зібралися в Козинській ЗОШ I-III ст. для участі в майстер-класах

16 березня 2018 року учителі-філологи району зібралися в Козинській ЗОШ 1-Ш ст. для участі в майстер-класах. Учителі української мови та літератури, зарубіжної літератури із задоволенням стали учнями тренерів, учителів Сумської гімназії №1 Баєвої Алли Василівни та Сороки Інни Іванівни.
Учителі української мови та літератури навчались мистецтву цікавої розповіді  (метод сторітеллінгу),  як уникнути одноманітності на уроці. Цей метод допоможе учням не розгубитись серед інформаційного потоку в епоху технологій, адже розповідання історій передбачає вкраплення власного або чужого досвіду, комунікацію та емоційне співпереживання, донесення ідеї, а не лише інформації.
Учителі зарубіжної літератури відвідали майстер-клас «Інноваційний інструментарій сучасного учителя-філолога».
Усі присутні іще раз переконалися, що впровадження в навчальний процес інноваційних технологій забезпечує високий результат, підвищує емоційний фон, зацікавлює учнів.
Філологи шкіл району завдячують за цікаву зустріч із колегами з Сум, методисту відділу методики викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», автору проекту «Філологічний олімп», Химері Наталії Володимирівні.