Учні та вчителі закладів освіти району взяли участь у еко-квесті «Save Nature»

21 травня 2019 року на території РЗ «Золотий Фазан»  (м. Обухів) відбувся еко-квест  «Save Nature». Мета заходу: привернення  уваги  дітей та дорослих до екологічних проблем рідного краю, набуття учасниками  нових вмінь, користування  сучасними  технологіями QR–кодом, Google Maps), інтернет ресурсами, налагодження партнерських відносин між вчителями та учнями через командну роботу.

Організатори заходу  районна учнівська Рада самоврядування Обухівщини (РУРСО) Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва за підтримки відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації, сектору молоді та спорту Обухівської РДА та РЗ «Золотий Фазан».

У квесті взяли участь команди  8-и закладів освіти  району (Першотравеньська ЗОШ I-II ступенів,  Дерев’янська ЗОШ I-III ступенів,  Германівська ЗОШ I-III ступенів, Витачівська ЗОШ I-II ступенів, Григорівська ЗОШ I-III ступенів;  Підгірцівська ЗОШ I-III ступенів; Великодмитровицька ЗОШ I-III ступенів; Семенівська ЗОШ I-III ступенів). До складу кожної команди увійшли  3 учні та  2 вчителя.

Захід розпочався з вітального слова  директора Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва Бєломєстної Юлії Олексіївни, голови журі.  Опісля чого учасникам було представлено  членів журі гри : Шевченко О.О., методиста районного відділу освіти Обухівської районної державної адміністрації, Сидорчук О.В., головного  спеціаліста  сектору молоді та спорту Обухівської районної державної адміністрації,  Литвиненко Р., директора міжнародної інноваційної школи «Rainbow» і Матогу П., фотографа та засновника «Self – Employed».

Жеребкування та інструктаж команд провели Шевченко О.О., і координатори РУРСО, організатори проведення  гри, Коновал Н.В. та  Юнчик В.О.

В 10.43 було оголошено СТАРТ. З цього моменту розпочалася захоплююча пригода. Весь маршрут на карті був зашифрований в QR–коди, які команди повинні були відскановувати  для того, щоб дізнатися, де знаходяться станції із завданнями.  Знайшовши станцію,  учасники шукали QR–код, в якому було «сховано» завдання. Подорожуючи, діти та дорослі виявляли неабияку винахідливість та вміння працювати в команді, знаходячись в екстремальних умовах, намагались мислити творчо та креативно. За обмежений час, команди вирішували, як правильно   розсортувати   сміття із запропонованого списку, знімали репортаж про забруднену територію, робили  «селфі»  з рослинами, складали та «зачитували»  реп  про озеро,  малювали природоохоронні  знаки та розміщували  їх  на відповідних місцях, за допомогою танцювальних рухів  зображали  три  агрегатні  стани води та ще багато іншого.

Цікавий і насичений день, для учасників  промайнув дуже швидко. Втомлені, але задоволені вони  поїхали додому. А команда  журі залишилася переглядати виконані завдання, оцінювати, дискутувати та визначати переможців квесту.

Оголошення результатів, підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться  23 травня 2019 року під час  заключного  засідання РУРСО.

Висловлюємо подяку за  підтримку в проведенні  квесту кав’ярні «Coffe Dreams» та «Coffe and Cake».

Окремо вельми  дякуємо  РЗ «Золотий Фазан», особисто  Лалі  Давітідзе, за гостинність та допомогу в організації та проведенні  заходу.