Учні Української СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів на всеукраїнському фестивалі театрів “МОЛОКО”

25 -28 вересня 2018 року в Одесі відбувся одинадцятий фестиваль театрів «МОЛОКО» присвячений десятирічному ювілею яскравого театрального простору «Одеський культурний центр. Фестиваль «МОЛОКО» традиційно зібрав з усієї України найактуальніші, резонансні, свіжі, цікаві, яскраві, драматичні, спектаклі на великому театральному просторі.

В цьому році організатори проекту «МОЛОКО» приділили особливу увагу дитячій програмі. Так, в дні фестивалю показували кращі дитячі вистави з усієї України – для дітей різного віку. 

Не оминула ця подія й Українську СЗОШ І-ІІІ ст. №1. Учасниками фестивалю були учні нашої школи, а саме: Подольський Владислав (5-Б), Мінькович Тетяна (6-Б), Білохвощенко Віолета (7-А), Борисполець Марина (7-А), Коротка Катерина (7-А), Матющенко Марина (7-В), Борисполовець Аліна (9-А). Діти привезли з собою казку в стилі хіп-хоп «Бу-ра-ті-но». Також, юні артисти брали участь в урочистому відкритті та закритті фестивалю.

Ми пишаємося нашими учнями. Упевнені, що попереду у вас багато нових мистецьких здобутків і перемог. Бажаємо вам нових творчих успіхів, нехай всі ваші постановки користуються величезним успіхом, а черги людей на перегляд вистав не закінчуються!