У БУЧІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ОСВІТЯН КИЇВЩИНИ

21 серпня 2019 року відбулась обласна педагогічна рада на тему: «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти». Основною метою педагогічної ради стало визначення пріоритетів розвитку системи освіти Київщини у 2019/2020 навчальному році. У ході засідання учасники обговорили питання диджиталізації освіти, стратегії інклюзивної, корекційної та спеціальної освіти. Крім того, увагу зосередили на питаннях можливостей дошкільної та позашкільної освіти.

 На заході були присутні голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян , заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, голова обласної ради Микола Стариченко та директор департаменту освіти та науки КОДА Віра Рогова.

У рамках візиту очільник області взяв участь у прес-брифінгу «Реформування освіти з точки зору влади».  Студенти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу представили присутнім меседж-трек «Учитель майбутнього».

Молодий учитель… Молодий спеціаліст…  Мрії… Найкращі задуми… Ідучи працювати в школу, молодий спеціаліст ще глибоко не осмислює ті великі і відповідальні завдання, які покладені на вчителя, ту всю складність професії педагога. Адже батьки, держава довірять йому найцінніший скарб світу – дитину, свою надію, своє майбутнє.

Дати молодим спеціалістам усвідомити себе з перших днів роботи  в школі особистістю відповідальною за успіх своїх учнів, виховувати в них гордість за обрану професію та прагнення самовдосконалюватися -це є одним із найважливіших завдань, які стоять перед старшими колегами, наставниками та керівниками. 

У цьому навчальному році наша освітянська сім’я поповнилася п’ятьма молодими спеціалістами, які розпочнуть свою трудову діяльність: Бондаренко Анастасія(Козинська ЗОШ І-ІІІст.), Векла Олексій (Краснослобідський НВК І-ІІІст.), Карась Ольга(Першотравенська ЗОШ І-ІІст.), Кізя Олександр (Козинська ЗОШ І-ІІІст.)  , Спасиба Євгенія (Германівська ЗОШ І-ІІІст.)

Надзвичайно приємно, що молоді вчителі були запрошені на педагогічну раду освітян Київщини, на якій їх  офіційно привітали.  Голова Київської ОДА вручив молодим вчителям Сертифікат на міжнародне навчання інноваційних методик в освіті.

Під час інтерактивних тематичних локацій у форматі OpenSpace учасники мали змогу ознайомитись з питаннями STEM-векторів трансформації сучасної освіти, викликів та перспектив шкільного іншомовного ландшафту та іншими.