У Германівській гімназії відбулись заходи присвячені вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції на сході України

З метою належної уваги до національної пам’яті, патріотичного виховання молоді, вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції на сході України, увічнення їх пам’яті,   відзначення третьої річниці початку Революції гідності 20 лютого у Германівській гімназії  відбулася громадсько-політична акція – урочиста лінійка, яка закінчилася покладанням квітів до меморіальної дошки  Героїв Небесної Сотні.

         На урочистій загальногімназійній лінійці було наголошено на тому, що цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Усього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

В урочистих заходах взяли участь адміністрація закладу, педагогічний, батьківський та учнівський колективи. Учні Германівської гімназії поклали квіти до меморіальної дошки.