Юні екскурсоводи

15 травня 2018 року за підтримки Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації  та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва» в приміщенні Обухівської районної  бібліотеки відбувся  очний тур ІІ (обласного) етапу  конкурсу « Юні екскурсоводи».

Даний конкурс проходив у ІІ етапи – заочний ( на розгляд журі  були представлені тематичні та віртуальні екскурсії та екскурсія одного експонату) та очний ( переможці заочного туру захищають власні розробки).

Цього року конкурс проходив по двох напрямах: «Історія закладу освіти»  та  «Мої земляки – гордість і слава України». У заочному етапі було представлено 15 робіт, 10 з яких  захищали на очному етапі.

Наш Обухівський район на конкурсі представляв Ткаченко Ярослав, вихованець гуртка «Юні екскурсоводи» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, керівник  Буренко Катерина Іванівна. Юний екскурсовод провів  екскурсію «Погляд в історичне минуле освітніх закладів древнього Трипілля, її сьогодення та майбутнє» та презентацію нарису – опису “Життя як спалах зірки!», та став переможцем, зайнявши І місце у номінації « Історія закладу освіти».

Учасників та переможців було нагороджено тематичною літературою, грамотами, сертифікатами. Для всіх учасників було проведено цікаву екскурсію по Обухівському  районному краєзнавчому музеї імені Ю.К. Домотенка.

Вітаємо переможців. Спасибі прекрасному педагогу, Буренко Катерині Іванівні, за підготовку юного екскурсовода.