День знань в Козинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області

День знань – це особливе свято! Свято зустрічі з однокласниками, радістю повернення до другої домівки – школи. Завжди яскравий, насичений емоціями та переживаннями. Це свято таке очікуване і хвилююче для всіх освітян та учнів шкіл. Особливо трепетно до нього ставляться першокласники, які з нетерпінням прагнуть сісти за парти, вивести перші літери та прочитати перші склади. Цього дня, для 66 першокласників Козинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради Київської області прозвучав перший у їх житті шкільний дзвінок. (Зазначимо, що за останні багато років, у школі сформувалося три перших класи). Класними керівниками, другими мамами, порадницями та наставницями для своїх маленьких підопічних стануть Світлана Євгенівна Пархоменко, Ольга Миколаївна Бондар та Тетяна Анатоліївна Путаненко. 
Із початком нового навчального року привітати учнів та педагогічний колектив Козинської загальноосвітньої школи прийшли селищний голова Валерій Володимирович Гартік та секретар Козинської селищної ради Тетяна Григорівна Черванчук, які подарували маленьким школярикам подарунки від адміністрації селища.
Особливого схвильовано, маленькі школярики озвучували віршики. На завершення урочистостей, пролунав перший дзвінок, який традиційно по колу виконали учні першого та випускного класу.
Після урочистої лінійки, учні разом з класними керівниками пішли на свої перші у новому навчальному році уроки.