Зігріє серце доброта

1 жовтня 2019 року в Міжнародний день людей похилого віку  актив районної  ради  учнівського самоврядування Обухівщини (Семенівської, Германівської, Старобезрадичівської, Трипільської, Української №2 та Великодмитровецької шкіл) завітав  до  мешканців похилого віку стаціонарного відділення з постійного перебування пенсіонерів в селі Германівка. Діти  щиро вітали пенсіонерів: читали гуморески та вірші, звучали пісні, а на завершення зустрічі вручили подарунки, які підготували учні шкіл Обухівського району. З посмішкою старенькі розглядали плакати, малюнки та листівки, домашню випічку та солодощі, які вручали діти.

 Захід проходив  у затишній та дружній атмосфері. 

Але  давайте не будемо забувати, що цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів, щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

  Щирі слова вдячності дітям, які підготували листівки, малюнки і подаруночки, дякуємо за співпрацю закладам загальної середньої освіти Обухівського району.